Попередження!

Дата: 13.09.2019 10:14

Долинська сільська рада Запорізького району Запорізької області попереджає мешканців с-ща Канцерівка про заборону самовільного використання земельних ділянок смуги відведення залізниці.

Відповідно до ст. 1 Закону України «Про державний контроль за використанням  та охороною земель» самовільне  зайняття  земельної  ділянки  - будь-які дії, які свідчать  про   фактичне   використання   земельної   ділянки   за відсутності відповідного рішення органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування про її передачу у власність або надання у користування  (оренду) або за відсутності вчиненого правочину щодо такої земельної ділянки, за винятком дій, які відповідно до закону є  правомірними.

Відповідно до п. «б» ч. 1 ст. 211 Земельного кодексу України, громадяни та юридичні особи несуть цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність відповідно до законодавства за такі порушення: зокрема самовільного зайняття земельних ділянок.