A A A K K K
для людей із порушенням зору
Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Трофей у ФК «Дніпро»

Дата: 20.09.2019 08:10
Кількість переглядів: 886

15.09.2019 року відновився Чемпіонат Запорізького району з футболу. ФК «Дніпро» повинні були грати гру другого кола у с. Біленьке з місцевою командою «Надія». Гра мала принциповий характер: в першу чергу Розумівцям потрібно було перемагати, щоб зайняти 1-2 сходинку своєї зони для проходу у фінал 4-х, а також після минулої зустрічі півфінала Кубка залишилось багато питань між командами.

Матч почався з приємностей.Враховуючи те, що спорт і фізична культура складають основу здорового способу життя населення, щороку, Долинська громада затверджує бюджет -   виділяючи кошти для розвитку фізичної культури і спорту . ЇЇ основна мета – реалізація  заходів, спрямованих на створення належних умов для підвищення ефективного розвитку фізкультури і спорту на території. Кошти спрямовуються на організацію проведення змагань та матеріального забезпечення їхньої участі в змаганнях, тощо.  Саме з метою підтримки місцевих спортсменівДолинська громада вручила  нову футбольну форму  гравцям футбольної команди  ФК «Дніпро»,  які   на різноманітних змаганнях здобувають звання  переможців.

Хлопці отримавши форму, і з гарним настроєм почали гру. 0-3 так закінчився перший тайм, три сухих мячі змогли забити наші хлопці у ворота суперника, повністю перегравши «Надію». Другий тайм, нам дозволив рахунок, щоб випустити молодих футболістів, яким потрібна була практика, нажаль пропустили один гол, та на загальний результат він не вплинув, з рахунком 1-3 закінчився футбольний матч на користь ФК «Дніпро».

Аванесян Карен – ветеран ФК «Дніпро», який грає за команду майже все своє життя і сьогодні також вніс свою частку у перемогу команди, прокоментував так цю гру: «Сьогодні ми зуміли виконати всі поставлені задачі перед грою, ми не дали супернику вільно грати у центрі поля та на флангах – навязавши боротьбу, та у свою чергу використали свої гольові моменти. Дуже приємно усвідомлювати, що Долинська сільська ради, на чолі  з сільським головою Б.М.Федчуком, завжди підтримують та допомагають нашій команді. Ми - в свою чергу, віддаємося на полі,  на сто відсотків. Готуємося до фінала Кубка Запорізького района. У неділю 22.09.19 р. ми будемо грати з збірною командою «Петропіль-Миколай Поле».

2017 року та 2018 року – ФК «Дніпро» був переможцем у даному турнірі, тепер хлопці поставили ціль здобути даний трофей третій раз поспіль.

Запрошуємо бажаючих поїхати та підтримати команду, яка буде грати 22.09.2019 року на стадіоні «Титан» за адресуюЗапоріжжя,вул. Перспективна, 2-Б (район Павло Кічкас)

Початок гри об 15:30!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора