«Запоріжжя єднає світ»

Дата: 24.09.2019 13:08

21 вересня 2019 року творчі колективи закладів культури Долинської сільської ради  брали участь у Фестивалі  національних культур «Запоріжжя єднає світ», який відбувся в «Парку Перемоги» м.Запоріжжя.  Фестиваль започатковано Асоціацією національних меншин Запорізької області при підтримці проекту «Ми – це місто», метою якого  є збереження та розвиток національно- культурних об’єднань, їх надбань і цінностей, згуртування представників національно – культурних  товариств та підтримки талановитих митців Запорізького краю.

Для запоріжців  та  гостей  міста учасники художньої самодіяльності  закладів культури Долинської сільської ради підготували  колоритні  виступи в нових яскравих сценічних костюмах.

Вокальний колектив «Маків цвіт» Долинського клубу, керівник Данільчак Г.В.,  подарував глядачам гарний  настрій, виконавши українські пісні «Млин крутиться» та «Черевички».

Учасниці хореографічного колективу «Тріумф» Новозапорізького будинку культури, керівник Болотіна В.С.,  передали атмосферу  справжньої іспанської пристрасті  у своєму харизматичному танці. А хореографічний колектив «Стиль» Новозапорізького будинку культури, керівник Деркач Я.В.,  запросили присутніх  до запального циганського танцю.

КЗ «Центр культури та дозвілля»