A A A K K K
для людей із порушенням зору
Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Як в Долинській ОТГ пройшов День поважного віку!

Дата: 30.09.2019 08:58
Кількість переглядів: 942

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі «особи похилого віку», чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, найбільше багатство яких є досвід, знання, вміння, мудрість

Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

28 вересня в Долинській сільській раді привітали найповажнішу частину людства – людей похилого віку. Із словами вдячності звернулися до них сільський голова Федчук Богдан Михайлович, заступник сільського голови з гуманітарних питань Данільчак Галина Василівна, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчого органу Мироненко Юрій Сергійович, секретар сільської ради Рибак Світлана Олександрівна, керівник агрофірми «Александр-Агро 3» Трутаєв Владлен Едуардович, керівник агрофірми Загорулько Олександр Юрійович.

У будинках культури ветеранів привітали учасники аматорських колективів сільських будинків культури.

Від щирого серця дякуємо тим, хто завжди пам’ятає про цю святу й благородну справу. А це, насамперед, сільський голова Федчук Б. М., керівники агрофірм Трутаєв В. Е., Загорулько О. Ю..


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора