Участь у програмі "Діалоги про Україну"!

Дата: 11.10.2019 15:47

11 жовтня у Запорізькому обласному центрі молоді відбулося обговорення в рамках програми  «Діалоги про Україну» де питання були присвячені  мирному врегулюванню на Донбасі.

Представники уряду поінформуввали, які кроки для припинення війни будуть здійснені найближчим часом, за які «червоні лінії» влада не заступатиме та як працюватиме «формула Штайнмаєра». Учасники зустрічі мали  можливість висловити свої думки та пропозиції щодо врегулювання конфлікту на Донеччині та Луганщині й поставити запитання.

До діалогу на актуальну тему було запрошено широке коло громадськості: лідерів громадської думки, військових та ветеранів АТО, представників громадських організацій, наукової спільноти, політичних партій, місцевого самоврядування.