Інноваційні підходи до  уроків фізичної культури – вимоги сьогодення

Дата: 18.10.2019 11:03

16 жовтня 2019 року, у спортивній залі Розумівської школи пройшли територіальні змагання Всеукраїнського спортивно – масового заходу серед школярів «Cool Games 2019/2020».

Як зробити фізкультуру цікавою - скористатися європейським та американським досвідами. Так вирішили в Міністерстві освіти. Тепер на уроках фізичного виховання в Україні буде більше командних ігор, естафет,  змагань.

Командна гра, стане головним елементом фізичного виховання, адже це допомогає школярам вчитися взаємодії в колективі, розвивати лідерські якості та найбільше мотивує відвідувати уроки. У змаганнях з «Cool Games» у відбірковому турі брали участь команди Долинської сільської ради: Новозапорізька та Розумівська школи.

Учасники шкіл виступали по дві команди з школи, у двох вікових групах:

• Другий віковий дивізіон (учні 2006-2008 року народження)
  • Третій віковий дивізіон (учні 2002-2005 року народження)

Учні проявили свою спритність, швидкість, уміння та набуті навички. Юні спортсмени продемонстрували неабияку жагу до перемоги. Поєдинки пройшли в захоплюючій та емоційній боротьбі, а інтрига, щодо переможця тривала до останніх вирішальних хвилин. Усі школярі проявили себе справжніми спортсменами, готовими до чесної боротьби за звання бути кращими.

За протоколом змагань:

Другий віковий дивізіон (учні 2006-2008 року народження)

1. Дід Мазай: 1 місце Розумівська школа, 2 місце Новозапорізька школа
  2. Гулівер: 1 місце Розумівська школа, 2 місце Новозапорізька школа
  3. Коло: 1 місце Розумівська школа, 2 місце Новозапорізька школа
  4. Переправа: 1 місце Новозапорізька школа, 2 місце Розумівська школа
  5. Конвеєр: 1 місце Розумівська школа, 2 місце Новозапорізька школа

4:1 на користь Розумівської школи

Третій віковий дивізіон (учні 2002-2005 року народження)

1. Дід Мазай: 1 місце Розумівська школа, 2 місце Новозапорізька школа
  2. Гулівер: 1 місце Розумівська школа, 2 місце Новозапорізька школа
  3. Коло: 1 місце Новозапорізька школа, 2 місце Розумівська школа
  4. Переправа: 1 місце Розумівська школа, 2 місце Новозапорізька школа
  5. Конвеєр: 1 місце Розумівська школа, 2 місце Новозапорізька школа
  6. Класики: 1 місце Розумівська школа, 2 місце Новозапорізька школа

5:1 на користь Розумівської школи

В результаті боротьби путівку до 3 етапу змагань вибороли команди з Розумовської школи.

Переможці другого вікового дивізіону: Діденко В., Якименко Ю., Гончаренко К., Тарабан О., Нікогосова Л., Тарабан В..

Переможці третього вікового дивізіону: Праслов К., Олійник А., Лафа К., Гулак К., Зозуля Г.,Обрезкова Е., Пазинич І., Кікалов К..

Вітаємо переможців, призерів та всіх учасників змагань! Бажаємо їм у подальшому легких стартів і вдалих виступів