Вибір професії - вибір життєвої дороги

Дата: 01.11.2019 09:19

Професійний вибір — це велика відповідальність, кожна молода людина в своєму житті постає перед складним вибором, чим вона буде займатись, чим зароблятиме собі на життя, тобто, яку професію обере. І від того, наскільки правильним, виваженим і усвідомленим буде цей вибір, залежить подальше життя людини.

Саме для того, щоб допомогти випускникам вірно обрати дорогу в житті, з метою розширення знань та формування позитивного ставлення до професії медичного працівника, була організована за сприяння Центра зайнятості поїздка учнів 10 та 11 класів  закладів загальної середньої освіти Долинської сільської ради до Запорізького Державного Медичного Університету.

Викладачі спілкувалися зі школярами, роздавали профорієнтаційні буклети, розповідали про особливості отримання професії медичного працівника у своєму навчальному закладі та перспективи навчання.

Учням дуже сподобалась екскурсія!

Звичайно ж, до остаточного вибору професії ще є час, проте, нехай здійсняться дитячі мрії і кожен знайде собі професію, про яку він мріє