КАЗКОВИЙ  BOOM

Дата: 04.11.2019 10:37

КАЗКОВИЙ  BOOM

Шоу, на яке чекали цілий рік. Від творців «Кукаріка-шоу», «Не ПроГав» та «ХРЮшталева туфелька». Запорізька обласна філармонія презентує нову святкову новорічну шоу-програму-2020 «Казковий  BOOM ».

Шановні дорослі, подаруйте казку своїй дитині! У нас буде яскраво! Улюблені хіти, які співають всі; ігри, в які із задоволенням грають і малята, і дорослі; авторські тексти; фантастичне виконання; сміливі експерименти; грандіозні танцювальні постановки; вражаючий відеоарт. Ласкаво просимо у новорічну атмосферу Запорізької обласної філармонії!

Це історія братика та сестрички, які у Новорічну ніч загадали бажання -«Грати». Магія свята здійснює заповітну мрію - діти стають учасниками дивовижної чудо-гри.  Щоб вибратись з віртуальної реальності  треба  пройти всі рівні. На шляху до перемоги діти зустрінуть волелюбну та веселу Моану, покатаються на крутих тачках з блискавичним Маквіном, зануряться у підводний світ та разом зі сміливим мисливцем на привидів Хантером  знищать підступного Пікселя, який шкодить Країні казок.

Хлопчики та дівчатка, гра обрала саме тебе! У нас все по-справжньому! Press start

2020: ГРА ПОЧАЛАСЬ!

22 грудня                                                                 початок    12:00

23,24,25,26,28,29 грудня                                        початок    11:00, 13:00