День української мови та писемності!

Дата: 18.11.2019 13:41

«Єдиний скарб у тебе –рідна мова.

Заклятий для сусіднього хижацтва.

Вона твого життя міцна основа,

Певніша над усі скарби й  багатства»

П.Куліш

До Дня української писемності  та мови в бібліотечних закладах Долинської сільської ради відбулися інформаційно – просвітницькі, виховні  та мовознавчі  заходи.

У Новослобідській  бібліотеці діяла  тематична книжкова виставка, де кожен охочий  міг познайомитися з кращими творами української літератури.

фото Новослобідська бібліотека

У Розумівській  бібліотеці  відбувся мовознавчий  захід «Шануймо разом  рідну мову», який  проходив  у форматі  інтелектуальної гри.

Фото без описуфото Розумівська бібліотека

З нагоди свята у Долинській  бібліотеці відбулася мовознавча вікторина «Краса рідного слова». Діти з задоволенням брали участь у  іграх та вікторинах, збагачували свій  словниковий  запас, знайомлячись зі словниками, вчилися говорити правильно та уникати кальки.

Фото без опису                                                               фото Долинська бібліотека

КЗ «Центр культури та дозвілля»

Долинської сільської ради