23 листопада  хореографічні колективи взяли участь в обласному  турі  VІ Всеукраїнського фестивалю – конкурсу народної хореографії  імені Павла Вірського, який  проходи на базі «Палацу культури « Молодіжний» м.Запоріжжя.

Дата: 26.11.2019 15:08

Учасників  фестивалю оцінювало почесне журі у складі доцента кафедри хореографії  Національного педагогічного університету ім.Драгоманова Володимира Степановича Білошкурського,  викладача вищої категорії предметно – циклової комісії «Хореографічних дисциплін Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв» Наталії Іванівни Демченко, голови Запорізького обласного осередку Національної хореографічної спілки України Ганни Миколаївни Курейко – Ішмаметової,  заступника директора департаменту культури, туризму, національностей  та  релігій Запорізької обласної державної адміністрації Марії Миколаївни Анісімової, т.в.о. директора, завідувача відділом  КУ «Обласний  методичний  центр культури і  мистецтва» Запорізької обласної ради Олени Борисівни Златової.

фото журі

Першими на фестивалі – конкурсі представляли Долинську громаду  хореографічний колектив «Фаворит» Розумівського будинку культури, які  під  керівництвом свого  талановитого керівника Бібік Ольги Володимирівни, представили на осуд журі    колоритний український  гопак.

хореографічний  колектив «Фаворит»

Наступними на велику сцену ПК «Молодіжний» вийшли учасники  хореографічного  колективу «Живчики» Високогірненського клубу, які під керівництвом Болотіної Віри Сергіївни, підготували та виконали запальну «Українську  польку».

хореографічний  колектив «Живчики»

Хореографічний  колектив «Тріумф» Новозапорізького будинку культури, керівником  якого є Болотіна Віра Сергіївна,  виконали дві яскраві  хореографічні композиції, а саме:  жвавий «Дівочий  козачок» та харизматичний  іспанський  танець.

хореографічний  колектив «Тріумф»

За результатами виступів  всі  хореографічні колективи отримали  диплом  учасника обласного туру VІ Всеукраїнського фестивалю – конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського.

КЗ «Центр культури та дозвілля» Долинської сільської ради  висловлює щирі слова  вдячності  голові Долинської сільської ради Федчуку Богдану Михайловичу за  всебічну  підтримку  та  допомогу  закладам культури, за можливість брати участь в обласних та районних заходах. Також висловлюємо подяку  майстрині с.Нове Запоріжжя Величко Ользі Михайлівні за її майстерність та неоціненну допомогу у пошитті сценічних костюмів  для  хореографічних колективів.

КЗ «Центр культури та дозвілля»

Долинської сільської ради