Засідання  круглого столу в рамках реалізації проєктів «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми» та «Здійснення громадського контролю за виконанням політики

Дата: 02.12.2019 12:42

29.11.2019 на базі КУ «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради за ініціативою Громадської правозахисної організації «Егіда-Запоріжжя». відбулося засідання  круглого столу в рамках реалізації проєктів «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми» та «Здійснення громадського контролю за виконанням політики протидії торгівлі людьми в Запорізькій області у 2019 році», в якому взяла участь начальник відділу соціального захисту населення Долинської сільської ради.

Метою заходу було обговорення проблеми торгівлі людьми на рівні відповідальних суб’єктів Запорізької області; виконання наявних законодавчих та інституційних механізмів Національного механізму взаємодії; забезпечення виявлення, пере направлення та надання комплексу послуг постраждалим від торгівлі людьми; презентація звіту про реалізацію заходів щодо виконання в області Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року.

У заході взяли участь представники правоохоронних органів, департаменту освіти і науки, служби у справах дітей, громадських організацій, об`єднаних територіальних громад області.

Приємно усвідомлювати, що люди, які постраждали від торгівлі людьми, не залишаться наодинці зі своїми проблемами і їм нададуть кваліфіковану допомогу.

Відділ соціального захисту

населення Долинської сільської ради