Вітаємо з Днем народження!

Дата: 04.12.2019 08:23

3 грудня   свій День народження відсвяткувала  талановита, граційна та чуттєва, професійна  та наполеглива дівчина, керівник  колективу Новослобідського клубу Віра Сергіївна  Болотіна.

Віра Сергіївна є успішною випускницею Мелітопольського училища культури. А також вправним керівником багатьох дорослих та  дитячих хореографічних колективів закладів культури Долинської сільської ради, які протягом року є постійними учасниками багатьох обласних фестивалів та  конкурсів.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

КЗ «Центр культури та дозвілля» від щирого серця вітає  Віру Сергіївну з Днем народження! Ми хочемо привітати Вас та подякувати за відмінну роботу в команді, підтримку і розуміння. Працювати з Вами комфортно і приємно, так нехай і вам трудові будні приносять задоволення в роботі і реалізацію всього задуманого. Ви – невичерпне джерело енергії і життєлюбства, бажаємо Вам здоров’я та нових ідей.

КЗ «Центр культури та дозвілля»