ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ «РОЗІРВИ КОЛО»

Дата: 04.12.2019 17:02

ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ «РОЗІРВИ КОЛО» – це частина масштабної програми UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні», яка має на меті підтримати процес зміцнення національних механізмів запобігання і реагування на ґендерно зумовлене насильство. Програма реалізується у 12 областях України за підтримки урядів Великої Британії, Канади та Естонії.

Інформаційна кампанія “Розірви коло” закликає усе суспільство до активних дій і нульової толерантності до насильства, яке немає виправдань при будь-яких обставинах.

За даними дослідження UNFPA Україна, кожен п’ятий чоловік вважає, що чоловік має право вдарити або побити дружину, якщо дізнається про її зраду, кожен десятий переконаний, що жінка має терпіти насильство заради збереження сім’ї, більше половини опитаних саме чоловіків-кривдників впевнені, що проблема має вирішуватися виключно в межах родини.

(офіційне джерело  https://rozirvykolo.org/)