A A A K K K
для людей із порушенням зору
Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Вітаємо з нагородою!

Дата: 12.12.2019 15:49
Кількість переглядів: 665

Майбутнє держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування, а воно об’єднало людей активної життєвої позиції, лідерів, організаторів. Саме органи місцевого самоврядування є найближчими до мешканців територіальної громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців.

12 грудня в актовій залі Запорізької обласної ради нагороджували працівників органів місцевого самоврядування. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, вагомий  особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагородили орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІ ступеня секретаря Долинської сільської ради РИБАК СВІТЛАНУ  ОЛЕКСАНДРІВНУ.

Світлано Олександрівно! Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є тим внеском у розвиток держави, якого очікують Ваші виборці та інші мешканці нашої громади.

Тому бажаємо Вам натхнення  та здобутків у нелегкій та відповідальній праці, міцного здоров'я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів та задумів!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора