День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 16.12.2019 11:06

Відповідно до Указу Президента, починаючи з 2006 року, 14 грудня   українці вшановують тих, хто ціною героїчних зусиль, а подекуди і власного життя, зумів зупинити ядерного монстра. Обрана дата не випадкова, адже саме цього дня, 33 року тому, відбулася здача в експлуатацію об’єкту «Укриття» – саркофагу, котрий забезпечив зберігання радіоактивних відходів на аварійному четвертому реакторі Чорнобильської АЕС. Зруйнований реактор перестав бути джерелом радіоактивного забруднення навколишнього середовища. Таким чином, цього дня було поставлено умовну крапку в боротьбі з чорнобильським лихом.

14 грудня в Розумівському БК відзначили День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Працівники культури провели виховну годину для учнів 10-11 класів Розумівської школи.  Під час заходу присутні поглибили свої знання про наслідки від страшної аварії та героїв – ліквідаторів, які самовідданно та  безстрашно встали на захист людства у боротьбі  з смертельним атомом.

КЗ «Центр культури та дозвілля»