А на новорічні свята жителів села Нове Запоріжжя чекає оновлений будинок культури!

Дата: 21.12.2019 12:56

Одночасно з Долинським клубом з липня 2019 року розпочалися ремонтні роботи і  будинку культури с. Нове Запоріжжя в ході якого було пофарбовано стіни, замінено вікна, капітально відремонтовано  підлогу, замінено стільці в глядацькій залі. Крім того проведено благоустрій території навколо.

Завдяки сільському голові Федчуку  Богдану Михайловичу в клубі створено належні умови для того, щоб місцеві жителі в комфортних умовах могли брати участь у святкових заходах та проводити своє дозвілля.

На разі заплановане проведення капітального ремонту в будинках культури с. Нижня Хортиця та с. Розумівка.