Новорічні свята в дошкільних закладах!

Дата: 27.12.2019 12:10

Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Осяяні чарівним світлом незабутніх дитячих вражень, вони й сьогодні підносять нас над плином повсякденності, повертаючи в чудовий світ, де панують незрівнянні аромати ялинки й мандаринів, таємничо шарудять обгортки від цукерок і солодко щемить у грудях від очікування сюрпризів. Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.

Так, 26  та 27 грудня в комунальних закладах дошкільної світи «Мрія» та «Казка» пройшли  новорічні заходи. До свята приєднався і депутат Запорізької обласної ради Кузьменко Роман Олександрович, який привітав колективи закладів з наступаючим Новим роком, а маленьким мрійникам подарував солодкі подарунки.