Наші колядники!

Дата: 08.01.2020 09:25

7 січня особлива духовна радість обіймає кожного з нас, бо цей день – незвичайний. Різдво – дуже красиве і радісне свято, яке з нетерпінням чекають і дорослі, і діти. Тому  працівники закладів культури Долинської сільської ради  разом з учасниками художньої самодіяльності старанно готувалися до привітання  жителів  громади з Різдвом Христовим. Відтак цього дня у кожному населеному  пункті Долинської громади гучно  лунала весела коляда, яка прославляла  народження Божого Сина.  Колядники, переодягнувшись у традиційні образи  різдвяного вертепу,   вітали господарів теплими побажаннями добробуту і злагоди на цілий рік.

(фото Високогірне)

(фото Новослобідка)

(фото Долинське)

(фото Нижня Хортиця)

(фото Нове Запоріжжя)

Різдво – це величне і радісне свято для всіх нас. Тому нехай в ці світлі дні преображаючий дух Народження Христового запанує у Ваших серцях і подарує мир, радість, добро і процвітання!

Ісус народився! Славімо Його!

КЗ «Центр культури та дозвілля»