Нагородження депутата Долинської сільської ради!

Дата: 09.01.2020 09:59

З нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні Почесною грамотою Запорізької обласної ради нагороджено за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську діяльність, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток  місцевого самоврядування директора комунального закладу дошкільної освіти Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області – Чученко Людмилу Миколаївну.

Чученко Людмила Миколаївна, громадянка України, народилася 08.12.1968 року   в селі Розумівка Запорізького району Запорізької області.

Закінчила Бердянський державний педагогічний університет за спеціальністю «Дошкільна освіта».

Чученко Л. М.   розпочала  свою трудову діяльність у 1986 році вихователем дошкільного закладу №224 Ленінського районного відділу освіти.

З грудня 2002 по червень 2004 року працювала листоношею Запорізького поштамту.

З липня 2004 по липень 2006 Чученко Л. М. працювала молодшою медичною сестрою комунального закладу «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня № 5».

З липня 2006 року Людмила Миколаївна була призначена на посаду вихователем Розумівського дошкільного навчального закладу, а з січня 2009 року – завідуючою.

Фото без описуКолектив Долинської сільської ради щиро вітає з заслуженою нагородою. Бажаємо достатку і миру та світлої долі, запалу, енергії, сили доволі!