Нагородження найкращих!

Дата: 09.01.2020 10:49

До Дня місцевого самоврядування, сільський голова – Федчук Богдан Михайлович, нагородив працівників та  депутатський корпус Почесними грамотами та грамотами Долинської сільської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську діяльність, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування, а саме: заступника сільського голови – Мироненка Юрія Сергійовича, старосту Розумівського старостинського округу – Богоутдинову Наталію Миколаївну, касира зі збору податків – Москаленко Наталію Петрівну, головного бухгалтера відділу містобудування архітектури та житлово – комунального господарства – Вороніну Катерину Олександрівну; депутатів:  Білу Наталю Миколаївну, Пилипенко Таїсію Іванівну, Бурцеву Ірину Іванівну, Галушку Ольгу Анатоліївну, Кушнер Ларису Дмитрівну, Костюкову Наталю Анатоліївну, Заруденську Любов Василівну, Коваля Валерія Миколайовича,Овчаренка Петра Яковича, Шмиголя Олега Олександровича, Кирпу Наталю Василівну, Москаленко Тетяну Вікторівну, Харченко Юлію Володимирівну, Андрєєву Олену Іванівну. Голову громадської організації «Ветеран Долинської громади» - Зизкун Галину Григорівну. Також було нагороджено Почесними грамотами Долинської сільської ради депутата Запорізької обласної ради – Кузьменка Романа Олександровича, депутата Запорізької районної ради, голову обласної профспілкової організації працівників держустанов України – Федорченко Ганну Григорівну за  багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську діяльність, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток  місцевого самоврядування Долинської громади.

Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події , особисті досягнення і благородні справи!