ММК на базі ОЗЗСО Розумівської школи

Дата: 13.01.2020 08:12

10 січня 2020 року на базі ОЗЗСО Розумівська школи проведено   засідання міжшкільних методичних  комісії  Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

На засіданнях було підведено підсумок роботи ММК за І семестр 2019-2020 року, результативність участі вчителів у конкурсах педагогічної майстерності, результативність здобувачів освіти у територіальному етапі олімпіад з навчальних дисциплін і підготовці до обласного етапу та участь у творчих конкурсах.

На засіданнях ММК було презентовано використання інноваційних дидактичних ігор в роботі з дітьми дошкільного віку, програму «Kahoot» - для створення навчальних ігор та тестів.

Ознайомились з освітніми платформами «Академія інноваційного розвитку», «Відкритий музей майдану» та ін., з методикою подолання професійного вигорання педагогічних працівників, з технікою Петриківки з пластиліну.

Робота видалася плідною та пізнавальною.

Фото без описуФото без опису

Висловлюємо щиру подяку директору та працівникам Розумівської школи за теплий прийом. Бажаємо наснаги і успіхів у подальшій роботі.

З повагою відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради