Засідання виконкому!

Дата: 15.01.2020 11:07

15 січня в приміщенні Долинської сільської ради відбулося засідання виконавчого комітету Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області, на мали змогу доповісти начальник бухгалтерського відділу, головний бухгалтер – Гнипа Ганна Федорівна, начальник адміністративно – господарського відділу – Ступін Андрій Сергійович, начальник відділу кадрового та правового забезпечення – Радутна Оксанна Володимирівна, директор КП «Долинське КГП» - Заруденський Сергій Вікторович, директор СКП «Долинська ритуальна служба» - Данільчак Олександр Миколайович, секретар виконкому – Рибак Світлана Олександрівна.

Питання, як і розглядалися:

1. Про виконання комплексного плану соціально-економічного розвитку і бюджету сільської ради за 4 квартал 2019 року і задачах по забезпеченню їх виконання в 1 квартал 2020 року
  2. Звіт директорів КП «Долинське КГП», КП «Долинське», СКП «Долинська ритуальна служба» про виконану роботу за 4 квартал 2019 року.
  3. Про організацію роботи зі зверненнями громадян у 2020 році
  4. Про стан виконавчої дисципліни у відділах, центрах Долинської ОТГ за 2019 рік
  5. Розглянули заяви.