Житель громади отримав "Посвіденння реабілітованого"!

Дата: 24.01.2020 16:04

24 січня для жителя села Долинське,  Мишка Михайла Васильовича, 1937 року народження відбулась значна подія. Голова Долинської сільської ради - Федчук Богдан Михайлович  вручив Михайлу Васильовичу «Посвідчення  реабілітованого».

Мишко Михайло Васильович, син репресованого Мишка Василя Юхимовича, 1897 року народження; дитина репресованої особи, яка  у віці до 18 років залишилась без батька внаслідок здійснення репресій проти батька.

Відповідно до п. 2 ст. 1 ЗУ «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років» потерпілим від репресій визнаються в тому  числі діти репресованої особи, у тому числі  усиновлені, які у віці до 18 років залишилися без батька, матері(усиновлювача) внаслідок здійснення репресій проти батька, матері(усиновлювача).

Відповідно до свідоцтва про народження Мишка Михайла Васильовича, він є сином Мишка Василя Юхимовича, 1897 року народження.

Відповідно до довідки виданої Актюбінським обласним судом Казахської  Мишка В.Ю.,  за постановою Трійки Управління Народного  комісаріату внутрішніх справ по Актюбінській області від 03.09.1937 піддано вищій мірі  покарання – розстрілу. Згідно свідоцтва про смерть Мишко Василь Юхимович розстріляний  10.09.1937 року. А Мишко Михайло Васильович народився 18.01.1937 року, а саме на момент  здійснення репресій проти його батька. Згідно цього Національна комісія з реабілітації визнала Мишка Михайла Васильовича потерпілим від репресій.