27 січня в приміщенні Долинського сільського клубу відбулися громадські слухання!

Дата: 28.01.2020 08:56

Фото без описуУ відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555, 27січня відбулося громадське  обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «Генеральний план та план зонування (у складі генерального плану), оновлення з розширенням меж населеного пункту с.Долинське, Запорізького району, Запорізької області», «Генеральний план та план зонування (у складі генерального плану), оновлення з розширенням меж населеного пункту с.Нове Запоріжжя, Запорізького району, Запорізької області», «Генеральний план та план зонування (у складі генерального плану), оновлення з розширенням меж населеного пункту  с.Новослобідка, Запорізького району, Запорізької області», «Генеральний план та план зонування (у складі генерального плану), оновлення з розширенням меж населеного пункту  с.Розумівка, Запорізького району, Запорізької області», «Генеральний план та план зонування (у складі генерального плану), оновлення з розширенням меж населеного пункту с.Нижня Хортиця, Запорізького району, Запорізької області», «Генеральний план та план зонування (у складі генерального плану) с.Бабурка, Запорізького району, Запорізької області».