Про навчання з питань поводження з пестицидами та агрохімікатами

Дата: 30.01.2020 08:58

25.02.2020 року о 9-00 у приміщенні райдержадміністрації буде проводится навчання посадових осіб, відповідальних за організацію і виконання робіт, пов’язаних зі зберіганням, застосуванням і торгівлею пестицидами та агрохімікатами.

Послуги з проведення навчання запропонувало ТОВ «Навчальний центр безпека праці» (м.Запоріжжя , вул. Перемоги, 81-а.). Вартість навчання одного слухача 400-00 грн.

Більш детальну інформацію про послуги та напрямки діяльності навчального центру можна отримати на сайті: www.bezopasnost-truda.com.ua або за телефоном 0969691296.

З метою формування груп для проведення навчання просимо до 24.02.2019 на електронну адресу управління соціального захисту населення райдержадміністрації (zapuszn.trud@gmail.com) надати списки осіб, які потребують навчання за формою, що додається.

Список

осіб, які потребують навчання у сфері  організації і виконання робіт, пов’язаних зі зберіганням, застосуванням і торгівлею пестицидами та агрохімікатами.

Прізвище, імя, по батькові

Повна назва підприємства