Сучасне, мобільне, автономне телемедичне обладнання для нашихамбулаторій.

Дата: 31.01.2020 14:15

На початку року Комунальне некомерційне підприємство  «Долинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області отримало сучасне, мобільне, автономне телемедичне обладнання для сільських амбулаторій.

Тепер лікарі мають на "озброєнні"  в одній сумці  електрокардіограф, пульсоксиметр, тонометр, безконтактний дерматоскоп, прилад для вимірювання об‘ємно- швидкісних параметрів легень, стетоскоп електронний, термометр безконтактній інфрачервоний, монітор життєво важливих показників, апарат для оцінювання рівня глюкози/холестерину в крові.

Фото без описуФото без опису

Впровадження телемедицини дозволить надавати своєчасну та якісну медичну допомогу в сільській місцевості.