Про проведення IV спеціалізованого аграрного форуму «Agro Pro: Формування сприятливого середовища для експорту сільгосппродукції та продукції сільгоспмашинобудування»

Дата: 04.02.2020 12:55

За підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку в рамках ініціативи «EU4Business» Європейського Союзу 11 лютого 2020 року у виставковому центрі «Козак-Палац» за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд 70-Б відбудеться 19-а відбудеться  IV спеціалізований аграрний форум «Agro Pro: Формування сприятливого середовища для експорту сільгосппродукції та продукції сільгоспмашинобудування» (програма Форуму додається).

Захід проходитиме в рамках 19-ої міжрегіональної спеціалізованої виставки для аграрного бізнесу «АгроТехСервіс – 2020».

Основною метою є заохочення малого і середнього бізнесу агросектору до включення в експортні відносини з партнерами, підтримка експортно-орієнтованих ініціатив; створення майданчику для презентації інноваційних рішень, спрямованих на підвищення експортної привабливості виробничих підприємств та, відповідно, конкурентоздатності вітчизняної продукції на зовнішніх ринках.

Запрошуємо Вас взяти участь у форумі.

Детальна інформація за тел. (061) 233-11-72, e-mail: info1@cci.zp.ua.

Реєстрація на форум за посиланням: https://form.jotform.com/200220859114344.