Підведення підсумків  роботи закладів культури за 2019 рік

Дата: 17.02.2020 08:30

З метою підведення підсумків  роботи закладів культури за 2019 рік та удосконалення форм і методів культурно-дозвіллєвої та просвітницької  діяльності закладів культури на 2020 рік, 5 лютого на базі Долинського клубу відбувся семінар, на який були запрошені  працівників закладів культури Долинської сільської ради.

У першій частині заходу  виступили: голова Долинської сільської ради Федчук Б.М., заступник голови з гуманітарних питань Долинської сільської ради Данільчак Г.В. та директор КЗ «Центр культури та дозвілля»                         Галушка О.А., які розкрили питання щодо результатів роботи закладів культури за 2019 рік та перспективи розвитку  галузі «культура» у Долинській ОТГ протягом 2020року.

Також на семінарі висвітлені та обговорені питання:

- забезпечення охорони пам’яток історії та археології на території Долинської ОТГ;

- проведення відбіркового туру Всеукраїнського огляду – конкурсу клубних закладів у сільській місцевості;

- аналіз річних звітів;

- звіт про звернення громадян за 2019рік,

- функціонування гуртків та клубів  за інтересами на 2020рік,

- забезпечення організації якісного дозвілля громадян,