Перемога на Спартакіаді Запорізького району

Дата: 19.02.2020 11:11

15 лютого в тренажерній залі Запорізької РДА, пройшли змагання другого етапу Спартакіади. Наші хлопці та дівчата і тут показали, що в нас спорт живе і буде жити!

Серед команд Запорізького району, наші спортсмени з с. Розумівки здобули перемогу в особистому заліку:

Куриленко Карина: 1 місце з настільного тенісу серед дівчат;

Сергєєнко Володимир: 1 місце з дартсу;

Шевченко Валентин: 2 місце з гирьового спорту.

Можна відмітити тільки, що наш спортсмен програв тільки титулованому спортсмену з смт. Малокатеринівка, Бабаку Єгору.

Також Валентин посів 2 місце з дартсу;

Федчунок Ігор: 3 місце з шашок;

Куриленко Карина: 3 місце з дартсу серед дівчат;

Куриленко Карина: 3 місце з шашок серед дівчат;

Третій етап Спартакіади, попередньо запланований на 22 лютого, знову буде проведений в тренажерній залі Запорізької РДА, та пройде в трьох дисциплінах: настільний теніс (чоловіки), армрестлінг та шахи.

Побажаємо нашим спортсменам перемоги  в змаганнях!

Четвертий етап відбудеться 29 лютого – у змаганнях серед кращих спортивних сімей, а п’ятий етап заплановано на 7 березня, у змаганнях з волейболу.

Фото без описуФото без опису

Спеціаліст І категорії відділу освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради – Володимир Сергєєнко.