Дата: 24.02.2020 12:29

Пам’ятайте про тих, що без вісті пропали,

Пам’ятайте про тих, що не встали як впали,

Пам’ятайте про тих, що згоріли як зорі,

Такі чисті і чесні, як повітря прозоре.

Згідно Указу Президента України № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в нашій країні встановлено особливий пам’ятний день - День Героїв Небесної Сотні, який відзначається щорічно 20-го лютого. До річниці кривавих подій на Майдані у закладах культури Долинської сільської ради були проведені меморіальні, виховні та інформаційно – просвітницькі  заходи.

18-20 лютого минають роковини найстрашніших днів і ночей Революції Гідності. Про ці події працівники Нижньохортицького клубу розповіли присутнім на інформаційній годині «Сучасні борці за єдність України». Присутні вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

(фото Нижньохортицький клуб)

В Розумівській бібліотеці відбувся година-реквієм «Герої не вмирають…Просто йдуть...», присутніми якої стали учні 10 та 11 класів Розумівської школи. Також відвідувачі мали змогу  ознайомитися з тематичною виставкою.

(фото Розумівська бібліотека)

У Високогірненському клубі відбулася година пам'яті "Тільки тим історія належить, хто за неї бореться , живе...". Під час заходу присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв України, які полягли під час кривавих подій на Майдані.

(фото Високогірненський клуб)

У Новослобідській бібліотеці була проведена патріотична година "Життя обпалене майданом" та оформлена тематична полиця "Ті, хто за свободу вийшов проти смерті".

(фото Новослобідська бібліотека)

У  Новозапорізький бібліотеці відбулася патріотична година "Чисті душі, що злетіли в небо".

(фото Новозапорізька бібліотека)

КЗ «Центр культури та дозвілля»