Запорізька область, Запорізький район

Чергова перемога на з настільного тенісу на Спартакіаді Запорізького району

Дата: 25.02.2020 12:45
Кількість переглядів: 427

22 лютого в тренажерній залі Запорізької РДА, пройшли змагання третього етапу Спартакіади. Цього разу змагання були з таких видів змагань: настільний теніс, армрестлінг та шахи.

Призове місце вдалося здобути тільки з настільного тенісу, бо не було рівних, нашому спортсмену -  Шевченко Валентину, який посів 1 місце. Нажаль з шахів та армрестлінгу нам не вдалося отримати призових місць, але ми здобули досвід.

Четверий етап, попередньо запланований на 29 лютого, де відбудуться змагання серед кращих спортивних сімей. Братиме участь -  наша спортивна  родина Безверхих (тато Андрій, матуся Олеся та син Артем). Вони неодноразово брали участь у змаганнях району, де були переможцями, а у 2019 році, стали майже призером з обласних змагань, де посіли 4 місце, серед кращих родин Запорізької області.

Побажаємо нашим спортсменам гарно підготуватись та вдало виступити!

П’ятий етап відбудеться 07 березня – у змаганнях з волейболу. Зараз триває ретельна підготовка до гри.

Фото без описуФото без опису

Спеціаліст І категорії, відділу освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради – Сергєєнко В.С.