Управління соціального захисту населення  повідомляє!

Дата: 27.02.2020 14:42

До порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 року №

309, внесено зміни від 04.12.2019 року № 994, які дають можливість забезпечити за принципом «гроші ходять за людиною» заходами  з реабілітації дітей з інвалідністю не лише внаслідок дитячого церебрального паралічу, як це було раніше, а також дітей з інвалідністю за різними нозологіями захворювань.

Для забезпечення дитини реабілітаційними заходами відповідно до індивідуальних програм реабілітації одному з батьків дитини чи її законному представнику необхідно подати до управління соціального захисту населення за їх місцем проживання/перебування заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи у довільній формі із зазначенням інформації про  вибрану реабілітаційну установу разом з копіями документів:

• Паспорт громадянина України та/або свідоцтва про народження, та/або іншого документа, що посвідчує особу дитини;
  • Індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько консультативною комісією лікувально – профілактичного закладу;
  • Виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного)хворого (форма №024/о).
  • Перелік закладів охорони здоров’я та реабілітаційних установ, які здійснюють заходи з реабілітації дітей з інвалідністю, розміщено на вебсайті Мінсоцполітики(www/msp.gov.ua) у розділі  «Інвалідність» «Реабілітація дітей з інвалідністю». Також у данному розділі розміщені методичні матеріали, питання – відповіді, інфографіка тощо)

За консультаціями та роз’ясненнями, також, можно звернутися за  телефоном 223-61-73(74) або каб. 1.12 управління.