Вітаємо з Днем народження!

Дата: 06.03.2020 10:02

05 березня  2020 року свій поважний 92 день народження відсвяткувала  чудова матуся, лагідна бабуся і просто прекрасна жінка  Чернова Олена Борисівна  .

Олена Борисівна – жителька с. Бабурка. Трудова діяльність її все життя була пов'язана з сільським господарством в рідному колгоспі « Дружба». Разом з чоловіком виховали 6 дітей, має 10 онуків, 10 правнуків.

Від усього серця вітаємо Вас! Така дата  — дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти такий поважний вік.
Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.

Фото без описуЗ повагою,

колектив Долинської сільської ради

Розумівського старостинського округу

громадська організація "Ветеран Долинської громади"