Захистіть себе та своїх близьких!

Дата: 10.03.2020 14:53

Обережно, короновірусна інфекція!

На базі КЗДО «Мрія» Долинської сільської ради, начальником відділу державного нагляду за дотриманням  санітарного законодавства  управління Держпродспоживслужби у Запорізькому районі Звєрєвим Геннадієм Володимировичем, була проведена навчальна лекція «Короновірусна інфекція COVID-19, та Профілактика  короновірусної інфекції», серед працівників відділу освіти та педагогічного складу дошкільного закладу.

Ознайомились з розпорядженням Кабінету Міністрів Україні від 3.02.2020 №93-р «Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом 2019-nCoV».

Обговорювали про  загальну гігієну та  профілактичні заходи в освітніх  закладах, щодо короновірусної  інфекції:

• Контроль температурного режиму дітей в закладах освіти;
  • Щоденне вологе прибирання з дезінфікційними засобами;
  • Провітрювання  приміщень;
  • Часто мийти руки та обробляйти дезінфікуючими засобами;
  • Під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою. уникайти тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;
  • Якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому попередньою історією подорожей;
  • Не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження;
  • Мінімізувати контакт з домашніми улюбленцями.