Привітання для найстарших красунь громади!

Дата: 10.03.2020 15:35

Напередодні Міжнародного жіночого дня, як ніколи, важливо аби жодна жінка  не зосталася  без уваги та  теплих привітань. Тому  працівники закладів культури разом з депутатами та маленькими відвідувачами сільських бібліотек Долинської сільської ради завітали  до жінок поважного віку, яким складно самостійно пересуватися аби привітати та  подарувати святковий  весняний  настрій.

Від імені сільського голови Долинської сільської ради Федчука Богдана Михайловича  всім  бабусям були висловлені найтепліші  слова побажань міцного здоров’я, благополуччя, підтримки та довгих років життя, а також вручені  солодкі  подаруночки, цукерниці  та  весняні квіти, виготовлені  учасниками  гуртків  декоративно – прикладного мистецтва, які функціонують у бібліотеках Долинської громади. Всього відвідали 183 поважних жінок.

Всі літні  жінки були надзвичайно зворушені  неочікуваним  привітанням. Бабусі зі  сльозами  на очах щиро дякували сільському  голові Богдану Михайловичу та всім, хто їх відвідав за увагу, чуйність та шану, за  те, що  пам’ятають про них.

(село Хортиця)

(село Долинське)

(село Розумівка)

(село Бабурка)