Проміжні результати XIX районної спартакіади

Дата: 31.03.2020 08:49

Наші села Запорізького району починаючи з 2020 року змагалися між собою у рамках 19 районної спартакіади. Наразі  кращі вже виявлені в 9 видах спорту, ще в пятьох переможці стануть відомі пізніше. Згідно тимчасових результатів, таблицю лідерів очолює команда спортсменів з села Розумівки із 158 балами, другими йде команда з села Мар’ївки також маючи 158 балів, але за кількістю перших місць поступаються, замикає трійку лідерів команда спортсменів смт Малокатеринівка набравши 143 бали. Далі йдуть відповідно: Біленьке (100 балів), Кушугум (20 балів), Петропіль (20 балів), Миколай-Поле (20 балів), Балабине (20 балів).

Попереду – першість, футбольні кубки та змагання з перетягування канату. Але до 24 квітня призупиняються всі змагання з спорту у Запорізькому районі і не тільки у звязку з карантином. Кабінет міністрів Україні продовжив до 24 квітня карантин та ввів режим надзвичайної ситуації на всій території країни через пандемію коронавірусу. Рішення стосується всіх, без винятку, змагань – від всеукраїнських до районних. Про продовження спартакіади та подальші змагання буде обовязково повідомлено.