Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

«Дезінфекція – найкращий спосіб протидії COVID-19 серед населення»,

Дата: 08.04.2020 08:55
Кількість переглядів: 1052

 

Людина перебуває в оточенні поверхонь та предметів, які забруднені різними мікроорганізмами та можуть сприяти розповсюдженню інфекційних хвороб. Важливу роль у збереженні здоровя людини відіграє проведення дезінфекції, яка спрямована на попередження виникнення та розповсюдження інфекційних захворювань серед населення. Тому у всіх закладах Долинської громади проводиться фізична та хімічна  дезінфекція приміщень. До фізичних методів належить механічне усунення збудників інфекційних хвороб (миття, чищення, витрушування, фільтрація), спалювання, кип’ятіння, пастеризація,вологе прибирання, провітрювання приміщень. Хімічну дезінфекцію здійснюють дезінфекційними засобами, що згубно діють на збудників інфекційних хвороб. Весь персонал який провидить дезінфекцію обов’язково вдягнений у спецодяг, печатки, та захисні маски .

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Але, В умовах підвищеного ризику поширення вірусних інфекцій варто задуматись про дезінфекцію і власного помешкання.


7 способів дезінфекції помешкання від вірусів

Зволожувач повітря

Звичайний зволожувач для повітря допоможе покращити якість повітря вдома, проте як єдина міра захисту від вірусів не є ефективним. Найкраще буде використовувати кілька способів водночас. Зволожувач найкраще підійде тим, в кого є діти. Також не забувайте змінювати воду.

Циркуляція повітря

Класичне провітрювання кімнати справді є важливим пунктом у боротьбі з вірусами. Проте, якщо вам мало звичайного провітрювання, то можна придбати рециркуятор повітря.

Рециркулятор пропускає через себе заражене повітря, очищує його ультрафіолетовими променями і випускає назад. Такий спосіб буде в рази ефективнішим.

Хімічні засоби

Рекомендуємо купити засоби для вологого прибирання та використовувати їх при кожному прибиранні. Для ефективної дезінфекції варто вибрати препарат, який згубно діє на віруси та бактерії. Найкраще підійде засіб на основі вапна.

Традиційні засоби

Найкраще способом дезінфікувати поверхні вдома – використання антисептика. Проте в умовах дефіциту, можна виготовити його вдома. Також навіть окремі препарати, такі як: перекис водню, оцтова кислота, нашатирний спирт і навіть насичений розчин кухонної солі допоможуть вбити більшість бактерій на поверхнях в квартирі.

Ультрафіолетова лампа

В медичних закладах дезінфекція за допомогою ультрафіолету широко застосовується та має високий рівень ефективності.

В домашніх умовах найкраще використовувати портативну ультрафіолетову лампу. Дезінфекція проводиться лише в порожньому приміщенні. Всі члени сім’ї і домашні тварини під час обробки ультрафіолетовими променями повинні перебувати поза кімнатою.

Сольова та ефірна лампа

Ефірні олії з екстрактом чайного дерева, ялиці, хвої, евкаліпту чи лимону залиті у спеціальну лампу, допомагають не лише побороти вірусні інфекції, але й наповнить квартиру приємним запахом.

ВАЖЛИВО: переконайтесь, що у членів сім’ї немає алергії на ефірні олії!

Сольовий спосіб очищення повітря працює за схожим принципом, але такі лампи насичують повітря іонами, що вбивають віруси та позитивно впливають на здоров’я людини.


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора