Вербна неділя!

Дата: 14.04.2020 09:39

12 квітня  всі православні християни відзначили Вербну неділю, або вхід Ісуса Христа в Єрусалим.  В цей день в Божих храмах традиційно освячують вербові гілки, які потім зберігають впродовж року.  Проте  у зв’язку із з забороною проведення масових заходів під час карантину, у  тому числі  й  релігійних, настоятель храму Архистратига Михаїла села Долинське священник Єлисей пройшов вулицями сіл Нове Запоріжжя  та  Долинське, Високогірне.

Місцеві  жителі  біля своїх  подвір’їв радо зустрічали священника Єлисея, який   освячував вербові  гілочки та воду, яку  підготували люди. А також окропив всіх вірян свяченою водою, побажавши міцного здоров’я, сил та терпіння, віри в серці та  нагадав про дотримання правил карантину, аби убезпечити себе та своїх близьких.

КЗ «Центр культури та дозвілля»

Долинської сільської ради