Нові можливості для жителів громади!В Розумівській амбулаторії ЗПСМ Долинської сільської ради відкрилася сучасна лабораторія!

Дата: 14.04.2020 13:44
Кількість переглядів: 1908

Сьогодні 14.04.2020 року сільський голова Федчук Богдан Михайлович, разом з головою Запорізької районної державної адміністрації Полієктовим Романом Альфредовичем, головою Запорізької районної ради Бурмою Сергієм Ігоровичем, заступником  сільського голови з гуманітарних питань Данільчак  Галиною Василівною та директором  Центру первинно медико- санітарної допомоги Долинської сільської ради Колесник Ольгою Яківлівною  відкрили сучасну лабораторію, яка знаходиться в Розумівській амбулаторії ЗПСМ Долинської сільської ради.

Тепер жителі нашої громади  зможуть зробити аналізи, а саме загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі і повний спектр біохімічного аналізу крові на сучасному автоматичному гемо аналізаторі, напівавтоматичному біохімічному аналізаторі, автоматичному сечовому аналізаторі, тощо.

Все сучасне обладнання закупили  за кошти громади та кошти  депутатського фонду депутата Кузьменка Романа Олександровича. Загалом на обладнання було витрачено більше півмільйона гривень.

Лабораторія працюватиме щоденно !

За більш детальною інформацією  звертайтесь за телефоном, який зазначений в декларації лікаря.