Робота бібліотек Долинської сільської ради в умовах сьогодення!

Дата: 14.04.2020 14:06

Ефективність використання наявних бібліотечних фондів у бібліотеках  значною мірою залежить від вирішення питань організації, розміщення та збереження документів. Тому комунальний заклад «Центр культури та дозвілля» Долинської сільської ради  повідомляє, що під час карантину завідувачі бібліотеками не гають час дарма та проводять інвентаризацію бібліотечного фонду з метою підтвердження наявності та встановлення їхньої відповідності обліковим документам у бібліотеках, а саме: займаються упорядкуванням книжок, що надійшли, весь фонд переписують в нові інвентарні книги, готують документи по списанню на літературу, яка є морально застарілою і фізично зношеною. Першою з цим нелегким завданням впоралася Яковчук Світлана Олександрівна завідувач Долинської бібліотеки.

За підсумком  проробленої роботи нараховано 5135 екземплярів книжок з яких 37 це цьогорічні надходження,

та 237 книг що підлягають списанню.

Також бібліотекарі готуються до свята Великодня, та виготовляють писанки  в різних напрямках та техніках таких як: канзаші, декупаж, джута, квілінг та ін.. Найцікавіші роботи беруть участь в обласній інтернет-акції «Писанка Запорізького краю», яку проводить комунальна установа «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради у соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/groups/zomc.org.ua/

Роботи Кузьменко Наталії Федорівни (Завідувач Новослобідської бібліотеки)

Робота Гринь Анни Юріївни ( Завідувач Новозапорізької бібліотеки )

Роботи Яковчук Світлани Олександрівни (Завідувач Долинської бібліотеки