15 квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день культури!

Дата: 16.04.2020 10:02

15 квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день культури, який було засновано на честь прийняття 15 квітня 1935 року міжнародного договору «Про охорону художніх і наукових закладів та історичних пам'яток».

Щиро вітаємо всіх працівників культури, клубних установ, бібліотек, учасників художньої самодіяльності зі святом!

Цього дня, від імені працівників культури Долинської сільської ради, вкотре висловлюємо слова щирої подяки сільському голові Федчуку Б.М., працівникам та депутатському корпусу Долинської сільської ради за постійну підтримку та розвиток галузі "культура" в Долинській громаді.

КЗ «Центр культури та дозвілля»

Долинської сільської ради