День довкілля!

Дата: 21.04.2020 10:05

Весна – це пора чистоти, порядку та оновлення. Традиційно, починаючи з 1999 року, 18 квітня  в Україні відзначається День довкілля. Ця дата стала  днем активних практичних дій на захист та  збереження навколишнього середовища.

Тож напередодні цього дня  працівники закладів культури Долинської сільської ради, дотримуючись правил карантину,  проводять акції з благоустрою та  озеленення території парків  відпочинку, братських могил та прилеглої території клубів  та будинків культури.   За сприяння сільського годови Долинської сільської ради  Федчука  Богдана Михайловича  було придбано понад 200 кущів троянд, які  висадженні в населених пунктах громади . Спільними зусиллями працівників культури також були висаджені  весняні квіти, прибрані квіткові клумби, побіловані дерева.

Також територія Розумівського будинку культури  збагатилася новими зеленими насадженнями, а саме:  25 ошатними туями та 120 кущами яскравої петунії.

Пам’ятаймо про головну мету Дня довкілля:  привернення уваги до  бережливого ставлення до навколишнього природного середовища, збереження та примноження природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти природу і країну.  Закликаємо Вас підтримувати благоустрій, чистоту  та красу  рідного краю!

Щиро дякуємо жителю села Розумівка  Гончаренко Павлу Володимировичу за безоплатно надані туї та  петунію для Розумівського будинку культури,  а також  жителю села Новослобідка Трухіну Сергію Леонідовичу за  чарівні кущі  троянд, які  ошатно прикрашатимуть територію нашої громади.  Зичимо Вам міцного здоров’я, довголіття,  злагоди та  достатку !

КЗ «Центр культури та  дозвілля»

Долинської сільської ради