Цікавий карантин!

Дата: 21.04.2020 13:49

Зважаючи на  запровадження карантину, працівники закладів культури Долинської сільської ради  переформатували свою діяльність та   продовжують надавати культурні  послуги дистанційно.

Використовуючи сучасні  засоби комунікації,  керівники хореографічних колективів проводять заняття в онлайн – режимі, під час яких  учасники тренувань освоюють рухи сучасної хореографії, основи класичного танцю, виконують комплекси вправ на  зміцнення м’язів,  розвиток  координації, на витривалість та  гнучкість.

Керівник  колективу Розумівського  будинку культури Бібік Ольга Володимирівна організовує тренування для танцювальних колективів Розумівського будинку культури «Ритм», «Фаворит» та «Престиж», під час  яких  учасники заняття виконують комплекси вправ  з тай – бо, йоги, стретчингу,  вправи на  зміцнення  пресу,  кардіо – вправи.

(відео з заняття  керівника колективу Розумівського БК Бібік О.В.)

Керівник  колективу Новослобідського  клубу Болотіна Віра Сергіївна організовує домашні тренування  для   танцювальних колективів  Новослобідського, Долинського, Високогірненського клубів та хореографічного колективу «Тріумф» Новозапорізького будинку культури, під час яких  учасники не  тільки виконують  комплекси вправ на  розвиток на  зміцнення м’язів,  розвиток  координації, сили, швидкості,  витривалості  та  гнучкості, а також розучують рухи сучасної хореографії та  основи класичного танцю.

( фото з заняття  керівника колективу  Новослобідського клубу Болотіної В.С.)

Тож закликаємо проводити  час з користю та долучатися  до тренувань разом з  працівниками культури!

КЗ «Центр культури та  дозвілля»

Долинської сільської ради