Перевірка закладів торгівлі!

Дата: 22.04.2020 14:34

22 квітня на території Долинської громади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови КМУ № 211 від 11.03.2020 року «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19»,  до розпорядження  сільського голови № 49 від 23.03.2020 року, № 50 від 24.03.2020 року мобільною  групою з питань перевірки дотримання обмежувальних заходів суб’єктами господарювання  була проведена перевірка торгових точок та  магазинів. Перевірку здійснювали заступник сільського голови з гуманітарних питань – Данільчак Галина Василівна, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчого органу – Мироненко Юрій Сергійович, начальник  відділу  кадрового та правового забезпечення – Радутна Оксана Володимирівна, а також представники Запорізького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Звєрєв Геннадій Володимирович – начальник  відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Запорізького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, Шостак Юлія Петрівна – головний  спеціаліст відділу державного нагляду за  дотриманням санітарного законодавства Запорізького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області.