День танцю!

Дата: 29.04.2020 08:36

29 квітня — день особливий для всіх, хто живе у ритмі танцю.  Адже у всьому світі він відзначається як Міжнародний день танцю.  Ця дата обрана невипадково. У цей день «танцюючий світ» відзначає своє професійне свято– театри опери та балету, сучасні танцювальні трупи, ансамблі сучасного бального та народного танцю та інші, як професійні, так і самодіяльні артисти.

29 квітня 1727 року народився Жан Жорж Новер, великий французький балетмейстер, реформатор і теоретик хореографічного мистецтва, «батько сучасного балету».  Його вклад у розвиток танцю неоціненний. Завдяки цьому майстру танець став самодостатнім видом мистецтва, справжнім дійством, мистецьким шедевром.

В закладах культури Долинської сільської ради працюють надзвичайно  професійні, талановиті та  креативні керівники  хореографічних колективів, а саме: Бібік Ольга Володимирівна (Розумівський БК),  Болотіна Віра Сергіївна (Новослобідський, Долинський  та Високогірненський клуби), Комаринська Ірина Федорівна (Нижньохортицький клуб). Саме вони вчать опановувати мистецтво танцю, відчувати справжні почуття і  хвилюючі емоції  як дорослих, так  і дітей.

Цього дня хочемо  вкотре відзначити, що хореографія – це  найулюбленіший вид  творчості  серед учасників художньої самодіяльності  закладів культури Долинської сільської ради. Кожен колектив є неповторним і дарує свою творчість  та  натхнення глядачам.

Хореографічні колективи Розумівського будинку культури: «Тодес», «Ритм», «Фаворит» та «Престиж».

Хореографічні  колективи Долинського клубу: «Грація» та «Карамельки».

Хореографічні колективи Новослобідського клубу: «Реверанс» та «Малятко».

Хореографічні колектив Високогірненського клубу «Живчики».

Хореографічний колектив Нижньохортицького клубу «Gracia Dance»

Хореографічні колектив Новозапорізького будинку культури: «Сонечко», «Глорія», «Вікторія», «Стиль», «Позитив» та «Тріумф».

Тому щиро вітаємо всіх, хто не уявляє свого життя без танцю, хто йде по життю, танцюючи, хто не може втриматися, коли чує музичний ритм, і, не маючи змоги протистояти покликові душі, робить невимушені па. Танцюйте, виражайте себе, показуйте у танці всю свою сутність, живіть в ритм танцю!

КЗ «Центр культури та дозвілля»

Долинської сільської ради