Акція «Пам’ятаємо. Перемагаємо»

Дата: 08.05.2020 08:14

8 травня в Україні і по всій Європі відзначається День пам'яті і примирення в честь всіх жертв Другої світової війни 1939-1945 років. Пам'ятну дату ввели у 2015 році. Символом цього дня став червоний мак - міжнародний знак пам'яті жертв усіх військових і цивільних збройних конфліктів. Цю пам’ятну дату започатковано з метою гідного вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, для увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, а також утвердження патріотизму та національної гідності, консолідації суспільства.

До Дня пам’яті  та  примирення  Обласний  центр патріотичного виховання молоді оголосив  обласну  акцію «Пам’ятаємо. Перемагаємо», метою якої є віддати шану  борцям із нацизмом  та консолідувати  суспільство навколо ідеї захисту  України.

До обласної акції  долучилися учасники художньої самодіяльності  закладів культури Долинської сільської ради, а саме:

1. Праслов Кирило, Улянченко Наталі, Шевченко Поліна – Розумівський  будинок культури;
  2. Скорина Катерина, Скорина Марія та  Тітічко Даря – Долинський  клуб;
  3. Бжезицька Яна – Новозапорізький  будинок  культури;
  4. Стукало Лілія, Кирпа Софія – Високогірненський  клуб.

КЗ «Центр культури та  дозвілля»

Долинської сільської ради