До уваги суб’єктів господарювання всіх форм власності на  території Долинської ОТГ

Дата: 20.05.2020 09:41

Доводимо до відома суб’єктів господарювання всіх форм власності на  території Долинської ОТГ, які проводять діяльність з реалізації товарів, що мають  істотну соціальну значущість, товарів протиепідемічного призначення, що необхідні  для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, про необхідність декларування зміни  роздрібних цін на зазначені товари.

Перелік товарів та порядок декларування, який запроваджується з 18.05.2020 та діє до закінчення карантину, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 341 «Про  заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення»

(електронний ресурс: https:zakon.rada.gov.ua/laws/show/341-2020-п).