Знайомство голови Запорізької районної державної адміністрації з Долинською ОТГ.

Дата: 21.05.2020 10:37

20 травня з територією Долинської ооб'єднаної територіальної громади приїхав познайомитись голова Запорізької районної державної адміністрації  Полієктов Роман Альфредович. Разом з головою Долинської сільської ради - Федчуком Богданом Михайловичем, заступником сільського голови з гуманітарних питань-  Данільчак Галиною Василівною, заступником сільського голови з питань діяльності виконавчого органу – Мироненком Юрієм Сергійовичем, секретарем сільської ради – Рибак Світланою Олександрівною, директором КЗ «Центр культури та дозвілля» Долинської сільської ради – Галушкою Ольгою Анатоліївною, начальником відділу освіти молоді та спорту Долинської сільської ради – Харченко Юлією Володимирівною голова Запорізької   районної адміністрації мав змогу відвідати навчальні та виховні заклади громади, будинки культури та сільські клуби, музеї, бібліотеки, а також помилуватися мальовничими крайовидами громади  її дитячими майданчиками та парками.