Дистанційні заняття під керівництвом художніх керівниікв закладів культури Долиської сільської ради

Дата: 22.05.2020 15:05

В умовах карантину  вже  традиційними та  звичними для  учасників спортивних гуртків та гуртків  хореографії  стали дистанційні заняття,  які  проводяться під керівництвом  художніх керівників закладів культури Долинської сільської ради.

Від так художній  керівник  Нижньохортицького клубу                    Комаринська І.Ф. проводить надзвичайно цікаві заняття  для дорослих з йоги. А учасники танцювального гуртка «Грація dance» розучують танцювальні  рухи.

(фото Комаринська І.Ф.)

Під керівництвом керівника колективу  Новослобідського клубу                    Болотіної В.С. учасники  хореографічних колективів «Живчики» (Високогірненський клуб),   «Грація» (Долинський клуб) та «Реверанс» (Новослобідський  клуб)  продовжують роботу  над розвитком  фізичних якостей, а  також беруть активну  участь у  танцювальних челенджах.

(фото Болотіна В.С.)

А керівник  колективу Розумівського будинку культури Бібік О.В. продовжує проводити для  учасників  хореографічних колективів  «Ритм», «Фаворит» та «Престиж» тренування покликані  на  зміцнення  м’язів,  розвиток  витривалості, гнучкості та пластичності.

(фото Бібік О.В.)

КЗ «Центр культури та  дозвілля»

Долинської сільської ради