Як отримати висновок про підтвердження пошкодження або загибель посівів

Дата: 26.05.2020 09:08

Восени 2019 року – навесні 2020 року на території Запорізької області мали місце несприятливі погодні умови, що в окремих випадках привезли до пошкодження або загибелі сільськогосподарських культур. Для вирішення проблемних питань в сфері податкових та договірних зобов’язань підприємств АПК сектору, ЗТПП пропонує отримати Висновок про підтвердження пошкодження або загибель посівів.

Також, у відповідності до ст.. 14.1 Закону України «Про торгово- промислові  палати в Україні», уповноважені особи Палати надають Сертифікати про форс-мажорні обставини, які дозволять уникнути штрафних санкцій та бути підставою для перенесення термінів виконання зобов’язань.

У випадку необхідності отримання зазначених документів пропонуємо підготувати наступних пакет документів: Довідка Запорізького обласного центру з гідрометеорології, Протокол комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, Акт обстеження посівів та Розрахунок понесених збитків.

Контакти для довідок:

+38(095)234-85-00